Banner_2
Drukuj

CWT produkty doskonałe

Jakość Made in Germany

Jako klient masz prawo wybrać najlepsze dostępne na rynku produkty. Dla większości klientów, etykiety Made in Germany są symbolem najwyższej jakości, potwierdzonych badaniami i testami.

Quality_House_EN_thumb
Line_Gray
Line_GrayNiemieccy specjaliści


CWT jest rodzinnym biznesem od trzech pokoleń. Historia firmy sięga 1948 roku w którym to Hans Otto Christiani założył firmę w Kolonii produkujacą pompy wodne. Od 1975 roku Rolf Christiani specjalizuje się zabezpieczaniem instalacji przed kamieniem i rdzą. Niewiele firm może pochwalić sie 30 letnim doświadczeniem. Dwójka jego dzieci kontynuuje biznes rodzinny którego misją jest produkowanie możliwie najlepszych systemów uzdatniania wody.
CWT_Team_thumbLine_Gray
Line_GrayKorzystamy tylko z najlepszych materiałów zgodnych z niemieckimi normami jakości


Urządzenia CWT wytwarzane są z najlepszych komponentów używanych do produkcji; począwszy od najmniejszych elementów elektrycznych, obwodów, po specjalnie zaprojektowane taśmy impulsowe na opakowaniach kończąc. Używamy materiałow, które są zgodne z surowymi niemieckimi normami co zapewnia doskonałą jakość produktu.
Material_thumbLine_Gray
Line_GrayWyprodukowano w Niemczech - pewność i zaufanie


Podczas wytwarzania tak złożonego elektronicznego urządzenia ważne jest by znać swoich kontrahentów. Z wieloma współpracujemy od wielu lat. Produkty CWT są wytwarzane w Niemczech co jest gwarancją wysokiej jakości oraz pełnej kontroli nad poszczególnymi procesami produkcji.
Production_thumbLine_Gray
Line_GrayBadania & Rozwój - Innowacyjna Niemiecka Technologia


Niemcy są często określane jako kraj wynalazców i naukowców, słynący z wysokiej efektywności i produktywności. Jesteśmy przekonani, że ciągłe badania i precyzyjne monitorowanie wydajności produktów są kluczem do doskonałości. Usuwanie kamienia zgodnie z ochroną środowiska jest nową dziedziną. Zpoczątkowaną przez CWT .
Research_thumbLine_Gray
Line_GrayNiemiecki profesjonalizm, konsultacje i serwis


Równie ważne co wysoka jakość produktów jest ich poprawne dobranie i zainstalowanie. Doskonale wyszkoleni konsultanci CWT zaprojektują najlepsze dla Ciebie rozwiązanie, zapewniając przy tym zachowanie niemieckich standardów oraz szybką i fachową obsługę.
Service_thumbLine_Gray
Line_GrayNiemieckie Certyfikaty Jakości


CWT spełniając wysokie wymagania dotyczące jakości produkcji zapewnione przez kontrolę jakości we własnych labolatoriach oraz szczegółowo prowadzoną dokumentację otrzymało niemieckie certyfikaty TUV, CE, EMC oraz niemieckie świadectwo pochodzenia. Ponadto, zrównoważona produkcja i świadomość ekologiczna jest częścią naszych praktyk.
Quality_Logos_thumbLine_Gray
Line_GrayIcon_Quality_Brochurepdf_symbolPobierz: CWT Made in Germany
Wycieczka po Fabryce CWT

CWT-Produkcja

Proces produkcj w firmie CWT Niemcy
Zobacznie jak produkuje się VulcanyFactory_Circuit_Boards
Specjalizacja w produkcji obwodów drukowanych

Factory_Hand_Made
Ręczny montaż obwodów drukowanych

Line_GrayFactory_Assembly_Line_Thumb
Linia montażowa

Factory_Impulse_Check
Podłączenie do testera i pierwsza kontrola jakości częstotliwości wyjścia impulsowego

Line_GrayFactory_Pre_Trimming
Wstępne przycinanie odlewów akrylowych

Factory_Polishing
Polerowanie i kontrola jakości wykończenia akrylowego

Line_GrayFactory_Final_Check
Pakowanie i kontrola końcowa

 
Line_Gray"Woda sama w sobie jest ekscytującym i inspirującym tematem do pracy. Dla nas, producentów urządzeń do uzdatniania wody, którzy dodatkowo ją poprawiają jednocześnie nie szkodząc środowisku to zawód marzeń. My po prostu kochamy to, co robimy. "
Logo_BG

Ochrona przed osadami

 

  Flag_UK Flag_ES Flag_FR Flag_IT Globe_Gray
 

quality_logo_row

CWT Vulcan Find us on Facebook
Konsultant CWT on-line. Napisz do nas... Wyślij